Sücaattin Baran’a ait web sitesinin ziyaret edilmesi veya web sitesi ya da e-posta yolu ile tarafımıza iletişime geçilmesi aşağıdaki yer alan şartlara tabidir.

  1. Bu web sitesi, mesleki faaliyetleri internet üzerinden sürdürmek ve müvekkilleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç gütmemektedir. Bu web sitesinin iceriği Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasaği Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanmaya çalışılmıştır.
  2. Bu web sitesinin ziyaret edilmesi, web sitesi veya e-posta yoluyla büro ile iletişim kurulması ziyaretçi ile web sitesi sahibi arasında bir vekalet ilişkisi oluşurmayacaktır.
  3. Gizlilik politikamiz gereği iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız isim, telefon, e-posta yada adres bilgileri kesinlikle ikinci kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.
  4. Avukatlık Kanunu ye TBB Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ye sorunlarla ilgili tüm Özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.
  5. Büronun açık izni olmadan, bu web sitesine, başka bir web sitesinden link verilemez.
  6. Bu web sitesini ziyaret edenler, yukarıdaki Gizlilik Politikasi ile Ziyaret ve  Kullanım Şartlarını kabul etmiş olur.

Gizlilik Politikamız

Open chat